Na vaše dotazy odpovídá a celý tento web pražského realitního poradenství řídí certifikovaný realitní makléř ISO, realitní sítě RE/MAX Ing. Lukáš Kcheler.

Na realitním trhu pod křídly RE/MAXu se pohybuji již od roku 2007. Od této doby realizuji na desítky jednodušších i složitějších případů. Jednám s právníky, obchodníky, odhadci, hypotéčními a daňovými poradci, s pracovníky s finančních a katastrálních úřadů a dalšími profesemi, které jsou nedílnou součástí těchto transakcí. Každý případ přináší s sebou nové zkušenosti, nové poznatky, ale i potřebu se v tomto oboru vzdělávat.

Absolvoval jsem řadu školení a tréninků jako jsou programy společnosti RE/MAX a to Succseed, Academy 1,2 a 3, Sales power, a v roce 2015 jsem získal titul certifikovaný makléř ISO 17024.

Mým cílem je poskytnout co nejlepší služby hlavně svým klientům. Nebráním se, ale poskytnout radu i těm lidem, kteří se rozhodli svou situaci řešit zatím sami a nechávám potom na nich jestli třeba někdy v budoucnu budou mít zájem mých služeb využít.

Nabízím Vám nezávaznou schůzku, kde probereme Vaší situaci a následně Vám na základě mých zkušeností navrhnu její řešení.

 

Hlavní mou pracovní náplní pak je:

– Zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí
– Zprostředkování pronájmu nemovitostí
– Kompletní právní servis
– Zajistím hypotéční poradenství
– Majetkové vyrovnání
– Parcelace pozemků
– Oceňování nemovitostí pro prodej a dědické řízení
– Energetické průkazy
– Řešení nestandardních případů jako jsou exekuce a výkupy


Kontaktujte nás: