+420 607 611 740
kcheler@bydlimevpraze.cz

Služby

Společně najdeme efektivní řešení.

Potřebujete poradit s prodejem, koupí, nebo pronájmem nemovitosti? Máte dotazy týkající se daňové problematiky, stavebního či katastrálního práva? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Vaše dotazy zodpovědí certifikovaní odborníci v oboru, právníci a daňový poradci.


Jak prodat nemovitost

Seznamte se, se znalostmi prodeje nemovitosti, které vedou k úspěšnému, nebo naopak k neúspěšnému prodeji bytu, domu či parcely.
Následujících 5 bodů Vám odpoví na otázku. Jak postupovat při prodeji nemovitosti a čeho se vyvarovat?
Pokračovat ve čtení →


Jak koupit nemovitost

Dostali jste se do situace, kdy plánujete koupi bytu, pozemku či domu a nevíte ještě přesně jak postupovat? Máte jen kusé informace od známých, či kolegů z práce případně jste prohlédli známé realitní servery?
Pokračovat ve čtení →


Jak pronajmout nemovitost

Chcete pronajmout svůj byt a potřebujete se v daném tématu více zorientovat? Máte zájem, aby Vaše nabídka byla vždy zajímavá a Vy jste byt rychle pronajali slušným a platícím nájemníkům? Potřebujete kvalitně smluvně ošetřit nájemní vztah, tak aby jste měli trumfy v rukávu, když dojde ke sporu ?
Pokračovat ve čtení →


Kde nás najdete

Spálená 97/29
110 00, Praha 1

Zavolejte nám

+420 607 611 740

Napište nám

kcheler@bydlimevpraze.cz


apartmentphone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram